CZ Adam

Adobe Reader vs Foxit Reader

Co si myslíte že je lepší

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
ivzez

Foxit Reader

Doplňuji:
Až na pár výjimek, kde je nutný Acrobat Reader, používám Foxit Reader.
(Acrobat jsem naposled potřebovala pro vyplnění sčítacích archů v r. 2011.)

Foxit Reader je nesrovnatelně rychlejší než Acrobat,
hodí se na USB (mohu jej použít kdekoliv).
Na rozdíl od Acrobatu nezaseká celou pamět.
Samozřejmě je lokalizován i do češtiny.

Bylo by toho samozřejmě víc .

Další odpovědi
láďa1

Adobe Reader

Až bude čeština ve Foxit tak bude OK.

Jádrohlod

Adobe Reader

KDYŽ PROGRAM , TAK POŘÁDNÝ. Je to stejný jako hadry z Číny
Doplňuji:
Oprava: Jako s hadry z Číny , jistě.

Hamon

Adobe Reader

Pro běžného uživatele rozdíl není zásadní, ale dokud bude Adobe Reader zdarma, není co řešit.

badisko

Adobe Reader

Adobe Reader …ikdyz osobne pouzivam SumatraPDF …mrkni se zde >> http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/ostatni/su­matra-pdf/?g[hledano]=suma­tra%20pdf&g[oz]=2­.4 take nahledni do recenzi dole .. nema cenu to zde vypisovat …

David100

Adobe Reader

cochee

Foxit Reader

Bedy

Foxit Reader

Podle mého názoru Foxit Reader – je rychlejší, určitě bezpečnější a už umí vše, co Adobe Reader, včetně psaní do formulářů (nedávno jsem vyplňoval oznámení úrazu pro pojišťovnu). Takže kdyby se sčítání lidu konalo dnes, neměl by mít Foxit Reader problém.

Foxit Reader je v češtině, stačí si ji v nastavení programu zvolit a on si ji automaticky stáhne a nastaví. Ne jako dřív, že se to muselo ručně lokalizovat.

Výhodou je i uživatelské rozhraní, které je velice podobné tomu z Microsoft Office 2013 – tzv. ribbon. Takže kdo je zvyklý na novější Office od Microosftu, tady bude jak ryba ve vodě.

Swevalty

Adobe Reader

cochee

Jádrohlod: mohl bys definovat přívlastek POŘÁDNÝ ve vztahu k programu?