Copak vás napadne jako první,když

se dozvíte,že existuje úmysl, a jak to tak vypadá,smrtelně vážně myšlený – postavit na Letné sochu M. Jacksona?
Tam, kde stála ta pověstná „Fronta na maso“.
Pro ty,co ji nezažili = pomník Stalina.

Nejlepší odpověď
annas

Doufám, že se na stavbu sochy budou vybírat finanční prostředky od dobrovolných dárců. Fanoušci mohou přispět, vždyť Jacksona přece viděli jedenkrát v Praze živého! Budou se moci svému králi, bohu či andělovi klanět.

Já jsem ale k Jacksonovům příznivcům nepatřila.

Ale socha M. Jacksona, stejně tak jako pomník bývalého vůdce Stalina, se nestane důvodem, abych Prahu častěji navštěvovala.

Lze se ještě u nás vůbec něčemu divit?

Další odpovědi
quentos

co kdy udělal tak převratného pro ČR?

oskar

Že je to normální blbost.

ten který je

Já měl zato že tam bude stát v nadživotní velikosti socha Jiřího Paroubka.;-)

Bumbes

Nejdůležitější bude, aby té soše udělali pořádně nos, aby neopadával jako originálu.

fortin

Aby ten padající nos nikoho nezabil.

nabubindes

kdo to zaplatí?

anonym

… že by poblíž toho místa měla být raději koncertní hala, než dětské hřiště.

(bulvár je mocný)

Jojka

Jeho písničky se mi celkem líbily – hlavně ploužáky, ale že by měl mít na Letné sochu se mi nějak nezdá. Myslím, že by se našlo plno jiných lidí, kteří by si sochu zasloužili.

anonym

V Cechach je mozne vse a nebo se mylim?Vzdy nekdo prijde s napadem za prachy pro nej,ale ze to druhym vadi,to je jim jedno.

kvikal

co mě napadne ?… Proč jenom M. Jacksona ?… proč ne rovnou celou alej mrtvých slavných osobností ? Mě už nepřekvapí nic.

BENYTA

No až konečně uvězní viníka jeho smrti,doktora – „kardiologa“ Murraye,možná mu jí ve vězení sám vytesá…
Samozřejmě je to nesmysl,doufám,že na to nebude vypsáno referendum,další zbytečně vyhozené peníze v luftu…

vecernice

Jacksona mám ráda,ale tohle se moc nehodí.

lorja

Že je to pěkná blbost.Zajímalo by mě,jak by se ten co to vymyslel tvářil,kdyby to vše měl zaplatit z vlastní kapsy.