Nassin

Co jste měli či budete mít na oběd dnes, v neděli 4. dubna 2021?

U nás klasika: Vývar z hovězích kostí, smažená krkovička, kuřecí řízek a bramborový salát s majonézou.

Copak jste měli či budete mít dnes, v neděli 4. dubna 2021, na oběd?

Odpovědi
Rokio

Asi kaši s klobásou jako včera.

zjentek

Jsou Velikonoce a ty se pojí s mnoha půsty, jídlo mě tedy moc nezajímá. (;

Nassin>>>venku v záhonu mám na ploše 1×1,5 m nádherný polníček (kozlíček), tak si skočím něco pozobat. Letos má zvlášť lahodnou, oříškovou chuť!

Že jsou ty Velikonoce, možná budu i čarovat s nějakým výživným dressingem/zá­livkou.

Drap

Vývar, knedlík zelí a husu

Kepler

Dnes vše ve znamení vajíček: vaječnou omeletu s povidlama a vaječný koňak se už chladí.

nyjono

Neděle 4.4. pro mně není ničím vyjímečná.
Nejspíš si dám rizotko s kuřecím masem. S kukuřicí a hráškem. A zelný salátek.

quentos

Hrachovku a svíčkovou. A pivo.
Resp. „na oběd“ máme talíře a příbory. To výše uvedené je k obědu.

jirka F

Měl jsem knedlo vepřo zelo

dudu

Zeleninová polévka, sýrová jehla, brkaše.

Pepa25

Samozřejmě sváteční oběd: řízky a bramborový salát.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Nassin, jestli chceš, tak mně ty tvoje všetečné příspěvky pošli do SZ. Tady ti je mažou dříve, nežli stíhám přečíst. Dík (rozumbrado).

Nassin

Zjentek
Půst už skončil!

zjentek

Nesmysl. Půstu není NIKDY DOST!

(Rozhlídni se po společnosti okolo sebe… že nekecám!)

Nassin

Příspěvek smazán administrátorem.