Amie

Co znamenají body na odpovedi.cz a jak se získávají?

Myslela jsem, že jsem pochopila smysl těch „bodů“, ale nyní si nejsem jistá? Za co se vlastně dostávají a kolik?

Nejlepší odpověď
IK

odkaz dole

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/bodo­vani

Další odpovědi
quentos

zkus „body“ či „bodování“ zadat nahoru do vyhledávací lišty – nejsi zdaleka první, kdo se na to ptá

hanny 2

Tvoje otázka určitě nepatří do kategorie,do které jsi ji zařadila.
V „bodování uživatelů“ se píše,že v kategorii "ankety a zábava"se body nedávají,ale není to pravda /nevím odkdy/.
3 body dostaneš jen když odpovíš na danou otázku první a někdo ji oboduje,další palec je už jen za 2 body.

Michal Kole

3 body dostaneš když se někomu bude odpověď líbit a dá ti tzv palec.

To je ta ikonka pod odpovědí

Více informací přímo od provozovatele: http://www.od­povedi.cz/bodo­vani
Doplňuji:
hann2: Nějak se to muselo změnit, číslovku tři v odkazu nevidím http://www.od­povedi.cz/bodo­vani

Provozovatel to změnil aníž by dal nějaké upozornění.

Sůwa

Je to nějaké podivné, tady dostaneš body jak za nesmyslnou otázku, tak za nesmyslnou odpověď. Proti trošce legrace nic nemám, ale tohle už ani legrační není. Smysl hodnocení byl původně zřejmě míněn jako povzbuzení k další aktivitě, teď už nejspíš žádný smysl nemá. Nejhorší je, že když dostane vysloveně chybná odpověď bodové ohodnocení, může to být pro neznalce pořádně prekérní situace. Takže důvěřuj, ale bedlivě prověřuj. Chtělo by to spravedlivého a neúplatného ( za body ) mazače. Možná za milion bodů dostaneš propisku.