LukoX_X

Co znamená zkratka OXOX?

Zdravím guys
Co Znamená zkratka OXOX?

Nejlepší odpověď
annas

Chtělo to uvést kontext.

1. Nejde o zkratku XOXO?:

„xoxo = zkratka označovaná jako "Hugs and kisses“ (objímám a líbám). Vyjádření lásky či dobrého přátelství na konci dopisu, emailu či SMS zpráv. Používáno převážně v anglicky mluvících zemích."

--

2. OXOX – používá se ve škole jako šíifra.

!Na tabuli napíšeme XXXO, OXOX. X znamená tlesknutí, O dupnutí. Kdo šifru rozluští? Místo tleskání teď budeme pleskat/mrkat.

Zdroj: https://it-slovnik.cz/po­jem/xoxo/?utm_sou­rce=cp&utm_me­dium=link&utm_cam­paign=cp

Další odpovědi
Schluker

Hugs and kisses