Co znamená zkratka DMR?

Zkratka by měla souviset s filmy promítanými v IMAXu.

Odpovědi
vito

Jedná se o technologii pro konverzi (zvětšení) klasického filmového formátu filmu na IMAX. Více viz zdroj.

Zdroj: www.imaxpraha­.cz/dmr.asp

Krugerka

IMAX® DMR ™ je patentovaná technologie
digitálního remasteringu, která je schopna
transformovat běžný 35mm film na velkoformátový snímek IMAX, který dosahuje stejně ohromující kvality obrazu i zvuku, jakou nabízí IMAX filmy natočené IMAX kamerou přímo na největší filmový formát 70mm s 15ti perforacemi. IMAX® DMR™ je jediným systémem, který dokáže zvětšit filmový formát na tak vysoké úrovni

Dandi

digitální remastering

majdík

opravdu nevím bud : digitální remastering

nebo vlastní : dám moc rad