Viiki

Co znamená slovo „paraetičnost“ a „pitiatiformita“?

Čtu knížku o psychopatologii pro pomáhající profese a dostala jsem se k těmto slovům, ke kterým nemohu přiřadit žádný význam. Mám jisté podvědomí, ale chtělo by to něco uchopitelného, jestli mi rozumíte.
Děkuji za případné odpovědi.

Nejlepší odpověď
annas

Na netu je minimum. Našla jsem odkaz, přečtěte si, zda význám pochopíte.
e to odborné téma, které se zde běžné neobjevuje.

  1. https://www.go­ogle.com/sear­ch?client=fire­fox-b&biw=1105&bi­h=882&ei=4XsTXN-rMY7TkgXNqJSAB­g&q=pitiatifor­mita&oq=pitia­tiformita&gs_l=psy-ab.12..35i39.113426­.118732..121369­...1.0..0.155­.413.0j3.....­.0....1j2..gws-wiz.....6.FXgcve­yaei4
  2. „Symptomatika: paraetičnost (tj.****), malá zdrženlivost, lítostivost, viskozní skuhrající nátlakovost, explozivita při tenzních konfliktech sycená hostilními heteroagresivními a rezonérskými doplňky, astenická hypersenzitivita.“

https://docpla­yer.cz/5436935-Trivers-willardova-hypoteza-investice-do-dcer.html

Tento význam jde odvodit – para + etičnost, doplnte podle odkazu.