Co znamena : Repute ? 🙂 -iv-

Nejlepší odpověď
anonym

Hovorová, nespisovná zkrácenina reputace, což je dobrá pověst, prestiž, image, uznání, obdiv, respekt atp.
Těsně před touto otázkou jsem už reagoval v diskuzi na přeshraničních pokutách.

Další odpovědi
Berušinka

Reputace, pověst, „dobré jméno“ …

chudst

Trosku mimo otazku, ale snad mi promines – Gratuluju ke stribruuu! :)

anonym

Chudste , diky. ja se bala , ze uz mi nenapises. !! ;-( Ja ti tu blahoprala uz predcasne. Ale ty me uz znas. 🙂 Jsi tedy porad muj synovecek ? 🙂 -iv- Muzes i na mail. 🙂 A napis co zkousky . 🙂