Peter333

Co znamená rekvalifikace?

Nejlepší odpověď
Drap

Přeškolení

Další odpovědi
annas

rekvalifikace, znamená získání nové (další) pracovní kvalifikaci pro jinou činnost.

Jste např. vyučený jako zahradník, neseženete místo a začnete pracovat třeba v továrně, kde se vyrábějí auta. Musíte se naučit .obsluhovat stroje a jiné činnosti, tedy projít rekvalifikačním kurzem, získáte nové povolání.

gecco

Získání kvalifikace, kterou nemáš…
😉

Rokio

kvalifikace = získání dovedností a vědomostí pro určité povolání
rekvalifikace = získání kvalifikace v oboru, který neovládáme

gecco

DÚ??
:-O

annas

To jsem si nějak neuvědomila. Možné to je.

gecco

Mě to taky došlo, až jsem si přečetl obě jeho otázky…

annas

Podívala jsem se na jeho profil, opravdu jen dvě otázky, které se týkají přibuzného tématu.