co znamená když ti žena řekne dej mě čas děkuji

co tim žena myslí odpovědi asi ženy,asi tuším ale pomozte

Nejlepší odpověď
annas

Potřebuje si něco dobře promyslet.

Další odpovědi
anonym

…to záleží na situaci, kterou ty sám znáš jistě nejlépe … pokud se to ozvalo zpoza dveří WC pak bych si z toho nedělal hlavu.

dudu

Jestliže při obchodním jednání klient takto hovoří, znamená to ve staniolu zabalené ne. Naopak ženy takto většinou říkají ano a mlží tak jen fakt, že jsou u cíle.

aramah

Není co dodat,je možné že chcete udělat další krok ve vztahu ale ona ještě váhá. Chce to trpělivost,sám poznáte kdy co a jak.

Cullinda

No to je těžké.. Buď chce jít do vztahu s vyřešenou minulostí, nebo čeká, až se někdo jiný vyjádří a ona si podle toho vybere budoucnost..

anonym

Něco ve smyslu:„Je to hotovka,ale přece se ti nemůžu hned a tady vrhnout do náruče.To slušné ženy nedělají“.
Anebo něco úplně jiného.
Do žen a do melounů..........
To se vážně říká.

Bumbes

Když to říká při loučení, tak to nejspíš chce říci:
Dej mi čas do zapomenutí…
Nebo rovnou ZAPOMEŇ!
Doplňuji:
Když by ti řekla: „Nebuď tak hrrr.“
Tak právě to znamená: Dej mi čas, ať se mohu rozhodnout…