Meth

Co znamená kdyz holka rekne necháme to osudu.

Doplňuji:
Ted me momentálně nemá co nabídnout ještě říkala

Nejlepší odpověď
anonym

To ti řekla jenom tohle? Z jejího chování bys měl přece srozumitelně poznat, jestli o tebe zájem má nebo ne. A v případě takovéhle odpovědi v současnosti nejspíš ne, ale do budoucna to ani zcela nevylučuje.
Doplňuji:
No, vidíš to. Takže odpověď přesně sedí, ačkoliv sis původně nechal část informací pro sebe. Klid, teď to opravdu neřeš.

Další odpovědi
led

Teraz nič – čas ukáže, čo bude ďalej

anonym

To, co kluk – od „nesnaž se“ přes „dej mi pokoj“ po „neotravuj“…
Doplňuji:
…"Ted me momentálně nemá co nabídnout "… – tak to bude ta ´jemnější´ varianta. 😉

Tvidynka

Chce nechat všechno tak jak to je,a časem se MOŽNÁ něco stane

IK

Osud (budoucnost) může ledacos změnit. Například koupíš oblíbenou ňamku nebo kytku, či seženeš lístky na bezva film a ona si řekne že jí rozumíš víc než si myslela. Nebo potká jiného kluka co tě předběhne a ona na tebe rychle zapomene. Nemá ti co nabídnout, tedy nijak ji nezajímáš i třeba díky tomu že má jiné problémy, nebo tě zas tolik nezná. Ten osud může být rozhodující moment který zapálí jiskru – zájem. Pokud se míjíte v zájmech asi ji nezaujmeš ale v osudu máš i to jestli se o to pokusíš. Tvůj osud jsou tvé schopnosti a jak rychle a dobře je využiješ v čase který dostaneš než ta možnost zmizí. Jen řekla že ti nic neslibuje a že se uvidí.