Hoki

Holky – zajmy ci oblibene veci ??

Zase chtel bych ji pozvat treba do kina na neco peknyho pro ni avsak nevim co ji bere nejvice .

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud zapomeneš na „přebírání“, tak ji klidně pozvi s tím, že bys rád věděl, jaký film by se jí líbil. Víš, ono na tom zeptat se, není vůbec nic špatného. Daleko horší je dělat ze sebe frajera, který má vše pod kontrolou a dokonale se ztrapnit.
Jen se připrav na to, že Tě asi odmítne. Nebuď tak tvrdošíjně přesvědčený, že bez ní nebude svět stejně hezký. Věř tomu, že ta pravá se pro Tebe někde určitě najde.
Hlavu vzhůru a na trému se vykašli.