tony2412

Co znamená hláška „400 špatná žádost Požadavek na záhlaví nebo cookie je příliš velký“?

Otevřu stránky isportu a když chci otevřít nějaký článek,tak se mi objeví hláška: „400 Bad Request
Request Header Or Cookie Too Large“ Proboha co to znamená? Dělá mi to jen ten isport, jak se toho mám zbavit??????

Nejlepší odpověď
anonym

V takové situaci jako první otevři anonymní okno a vyzkoušej zda se web stránka správně zobrazí v anonymním okně.

V prohlížeči chrome jej otevřeš kombinací CTRL+SHIFT+N a v prohlížeči FIREFOX kombinací CTRL+SHIFT+P

Pokud tento test dopadne tak, že anonymní okno stránku otevře bez problémů pak v podstatě k vyřešení problému stačí jen vymazat všechna lokální data vázaná na danou doménu, nejčastěji COOKIES …

V prohlížeči firefox to provedeš snadno, tady máš srozumitelný návod v češtině https://suppor­t.mozilla.org/cs/kb/vy­mazani-cookies … konkrétně kapitola „Smazání cookies pro konkrétní server“

V prohlížeči chrome to jde obdobně, návod je zde https://suppor­t.google.com/chro­me/answer/95647?c­o=GENIE.Platfor­m%3DDesktop&hl=cs kapitola „Smazání souborů cookie z určitého webu“

Doplňuji také poznámku že toto je chyba kterou velmi pravděpodobně způsobil autor webu nikoliv jeho uživatel uživatel, dobře napsaný web by rozhodně neměl nijak přehltit cookies úložiště aby jej pak sám nebyl schopen zpracovat. Přesto že ji velmi pravděpodobně způsobil web samotný je tato chyba řešitelná pouze na straně uživatele výše uvedeným způsobem.

Další odpovědi
jáára

To je chyba u tebe. Můžeš zkusit smazat cookies toho webu…
Běžně chyby začínající čtyřkou, jsou na straně uživatele.
Chyby s pětkou na začátku jsou na straně serveru.