quizzi

Co znamená tato hláška?

Při prohlížení odpovědi se mi objevuje toto upozornění:

Odpovědi
Justin1

To se mi tam taky zobrazuje. Vyskakuje to dole u odkazu na Facebook, ke kterému nejsem přihlášený, tak možná to nějak souvisí s Facebookem, možná se na Facebooku něco změnilo a tenhle web se tomu nepřizpůsobil.

zjentek

To znamená, že tvůj požadavek nelze zpracovat.

Hele, víš co zmanená, když ti přes cestu přejde černá kočka? To znamená, že to zvíře někam jde. (;

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Justin1

Prohlížení funguje, odpovědi i diskusní příspěvky vidím a nic jiného vidět nepotřebuji, takže můj požadavek na ně je splněn, ale přesto se hláška zobrazuje. Zobrazuje se u Facebooku, na který žádný požadavek záměrně neposílám. Požadavek na Facebook zřejmě posílá sama stránka, ne uživatel této stránky, ale Facebook to nepozná a považuje to za požadavek uživatele, proto vypisuje tuhle hlášku o požadavku.

Justin1

zjentek: Moc jsi to nevysvětlil. Hláška se zobrazuje, i když uživatel neposílá žádný záměrný požadavek na něco, co potom nedostane.

zjentek

Jakto? Záměrně prohlížíš, čili prohlížení JE POŽADAVEK.