Mirdas

Co ženy mužům nikdy neodpustí ?

Doplňuji:

Zajímavé že nikdo nenapsal přímo nevěru.
V rozhlase na toto téma hovořil jeden známý sexuolog a ten označil právě nevěru, co žena muži neodpustí.
Ovšem překvapující bylo, když vysvětlil že jde o případy kdy ani nejde o zjištěnou nevěru manžela, ale kdy manžel přímo překvapí nevěrnou manželku !
Takže to opravdu žena muži nedokáže odpustit, že ji přistihl ?

Nejlepší odpověď
redy

Z mího pohledu by to bylo lhaní.
To nesnáším-
Jsem single tak to nehrozí 🙂

Další odpovědi
anonym

Co není k obrazu jejímu. Nejhorší je, že ti vyčtou i věci před x lety zpět, i přes uzavření věci.

Nerevarin

Neuklizený odkapávač na nádobí, bordel na koberci a chlupy a vlasy ve vaně či umyvadle.

daemos

Nic, všechno vám budou stále předhazovat, až vás uženou k chlastu a z vás se stane troska bez života :D

Mc Merkurion

bylo by lepší se zeptat,co odpustí,tohle je na velkej seznam…

zjentek

nadřazenost a nadvládu?

marci1

Zradu a ponížení.
Doplňuji:
Ad „Mirdas“ : K Tvému doplnění – Nevěra není zrada a ponížení ? 🙂

Kiti

z toho častějšího to je lhaní (do toho spadá i nevěra), přílišná žárlivost, z toho snad méně častého je to psychické i fyzické násilí

arygnoc

toho je!