Avatar uživatele
anonym

Co zábavného dělají velké děti, když jsou doma?

Co dělají vaše děti, když jsou doma, nemusí dělat povinnosti, nekoukají do mobilu, tabletu, počítače nebo na televizi? Myslím děti, které už si nehrají s hračkami. Já se totiž celé dny nudím, tak potřebuju nějaké návrhy, co dělat, a to nejlépe tak. že se dozvím, co dělají ostatní. Děkuji. Adéla (13)

Někteří mě asi nechápou. Já se ptám, co dělají DOMA a MIMO MOBIL ATD., ne venku nebo na internetu.

Zajímavá 0 před 1372 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… za mejch mladejch časů mobil ani pc nebyl, a přesto jsem se nenudil, naopak, času bylo málo … jezdili jsme na kole, hráli různý míčový hry, tehdy byla IN guma, kamínky, čára …
… no, doma jsem si četl, modelařil, stavěl z Merkuru, když už se ti nechce hejbat a jít na čerstvej vzduch … proboha, to opravdu nemáš žádný zájmy ??? a tvrdit, že ve 13 jsem stará na hračky může jen nafrněná znuděná holka … já si hraju rád doteď, jen na to nemám tolik času …

Upravil/a: Mc Merkurion

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Co to je nuda? To neznám. Co je to nedostatek času na své zájmy, to vím velmi dobře. Kdo se přesto nudí, je potřeba aby začal dělat pořádnou a smysluplnou práci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lotr2008

Já si čtu a řeším si matematické úlohy.
Tady jich je celá kopa: http://www.ma­tematickaolym­piada.cz/
(úlohy ti můžou na papír vytisknout rodiče, takže pak na internetu nebudeš)

Upravil/a: Lotr2008

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Kdyby ti bylo dva roky víc, tak bych věděl…
A už jsem ti to psal minule. Co takhle pomoci rodičům s domácností? Uklidit, vyžehlit, uvařit.
Co jsem dělal já ve tvém věku? Zajímala mne elektronika, takže jsem si stavěl různé přístroje. Taky hodně četl.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Franta_Intoš

Například já si čtu knížky, naposled jsem třeba četl pána prstenů.
A že na ně nemáš???
Zaplať si 60 Kč a můžeš do knihovny :)

před 1372 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Mám na ně, mám knížky. A do knihovny taky chodím.

před 1372 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Drap já žádné zájmy nemám a doma se toho moc dělat nedá když nejdu ven nebo nejsem na mobilu nebo něčem takovém.

Venku a na mobilu někdy jsem ale já se ptám co dělat kromě toho

před 1372 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Lotr2008 čtu někdy taky, matematické úkoly jsou na internetu

Mc Merkurion ale to je venku

Astaroth47 nahlašuju

před 1372 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… ale dej pokoj, my hráli fotbal i obejváku a ping pong v kuchyni, ven jsme sprintovali až když přišli rodiče …

před 1372 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek