MonkeyKing

Co dělat v práci na mobilu?

V práci mám povolený mobil, dokud nepřijdou zákazníci. Ti teď moc nechodí, kvůli opatřením, a tak 3/4 času v práci strávím na mobilu.
Chtěl bych se zeptat, zdali neznáte nějaké dobré hry na delší dobu nebo nějakou práci, kterou bych mohl vykonávat přes telefon. Děkuji

Odpovědi
quentos

Občas hraju slovní fotbal. Je to hrozná blbost (platí jen podstatná jména a to ještě zdaleka ne všechna), ale zabít čas se tím dá docela dobře.

zbyndo

Toto je moc zaujímavé, ja sa vopred ospravedlňujem, ale niekto má problém si odoprieť mobil, lebo už tam funguje určitá závislosť, a niekto rozmýšľa, ako ho využiť, keď už je zadarmo. Niečo obdobné je, keď človek niečo čmajzne, lebo je príležitosť, a potom začne rozmýšľať, načo by to mohol využiť

Kelt

Já si třeba nahraju jazyky v mp3 formátu a poslouchám to, a přitom se to učím. Předpokladem je, že máš i tištěnou verzi a víš,o co jde.

nyjono

Můžeš třeba volat lidem a domlouvat schůzky pro někoho jiného.

Kovboj's

Doporučuju aplikace, které ti z mobilu udělají „čtečku“ el. knih. Například Moon+ Reader, když mu vypneš přístup k internetu, nezobrazuje reklamy a vypadá jako opravdová čtečka. Pak už stačí jen stáhnout si nějaké knihy například s koncovkou .epub a můžeš číst :)
Pokud chceš hry, tak takovou klasiku mám Hill climb racing, ta hra prostě neomrzí. Další takové jednorázovky doporučuju od Bart Bonta, např. Red na potrápení mozku… Pokud chceš nějakou rpg, doporučuju Eternium, vypadá jako staré diablo, i se podobně ovládá. Další opravdu krásné hry jsou od českého ateliéru Amanita Design, ale nejsou zdarma. Her je na mobil opravdu hodně, záleží co máš rád. Ale nějakých náročnějších je celkem málo…
Na pracování na mobilu bych se vykašlal, protože ti to dá pokud něco tak úplné minimum.