Zvědavý

Co za prášky jsou vhodné proti třesu v rukou a nervozitě jako takové ??

V poslední době se mi čím dál častěji při práci třesou ruce a vzhledem k tomu že pracuji se sklem, brousím ho, leštím, a v neposlední řadě také s pájkou (pájím k sobě části brýlových obrub) která má teplotu 1600°C tak to opravdu neexistuje aby se mi třepali ruce. Stalo se ti někdy i vám ? Co na to berete ? díky
Doplňuji:
100% psychického – stres, nervozita

Nejlepší odpověď
arygnoc

všetko záleží na tom, či tras je fyzického pôvodu (svalového, nervového) alebo psychického (stres, …).

treba podstúpiť komplexné vyšetrenie, pretože v oboch prípadoch sa podávajú iné lieky – buď na úpravu tonusu svalstva (presilenie, zápal, …), prípadne na úpravu neurologických potiaží (zápal nervu, porucha vodivosti nervu, …) či na podporu duševného stavu (tam je treba i iná liečba najčastejšie u psychiatra).

;-Q
Doplňuji:
po doplnení:

rozhodne navštíviť lekára.

;-Q

Další odpovědi
redy

Lexaurin- je ale návykovej.

marci1

Z důvodu stresu, nervozity se také může jednat o více příčin. Doporučuji navštívit lékaře. Může to být třeba i neurogenní tetanie, to Ti zjistí vyšetřením na neurologii. Jelikož pracuješ s pájkou, která má tak vysokou teplotu, návštěvu lékaře bych neodkládala. Lékař Ti doporučí, pokud bude třeba, léky na uklidnění, popř. antidepresiva. Důležité je to co nejrychleji řešit. Neboj, není to nic neobvyklého. 🙂

mosoj

Parkinson jak vyšitý. Bude hůře.