zjentek

Co za „funkce“ plní tzv. polyfunkční dům, když jsou v něm jen byty k bydlení?

Jaký je význam polyfunkčního domu (tak je označován), v kterém jsou jen byty k bydlení?

Nejlepší odpověď
Kepler

Když tam jsou jen byty k bydlení, tak podle mého názoru nejde o polyfunkční dům. Měly by tam být i takové prostory, jako kanceláře, obchody, prostory pro volnočasové a kulturní aktivity, noční bar a luxusní bordel.

Další odpovědi
paul1

Když jen byty k bydlení, tak „monofunkční“ 😁

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

hjghj hvjf

Vážený pane, potřebujete půjčku ke konsolidaci svého dluhu? Potřebujete půjčku na financování svého podnikání? Fyzickým osobám a společnostem nabízíme zajištěné půjčky nebo prostředky za nižší úrokovou sazbu 2%. Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím; e -mail (Theodorejamesonfinance@gmail.com). Čeká na vaši odpověď co nejdříve. Pane Jamesone