IvkaH

Co za dárek k narozeninám se hodí pro nadrřízeného ?

Nejlepší odpověď
Rokio

Bonboniéra je takový klasický dárek. Ten určitě potěší.

Další odpovědi
Disraeli

Přijde na vztahu, na pracoviště/zájmy a vůbec jaká ta osoba je. A je to žena nebo muž?
Většinou nejde dát dárek jen na základě toho, že je to nadřízený.
Květina/kytice (spíš jen pokud jde o ženu), rostlinu do kanceláře (to je typický dárek), láhev nějakého chlastu, bonboniéru, něco do té kanceláře nebo na pracoviště (i něco jiného, než rostlinu).

Pokud je to špatný nadřízený, dal bych mu/jí ze srandy nějakou manegamentovou příručku, která popisuje, jak se dělá dobrý management a jak vypadá takový ideální manažer.

aliendrone

No, pokud je opravdu tak NADRřížený, bylo by vhodné ho uspokojit. Chtěl jsem doplnit, že by se toho měla ujmout mladá, pěkná PODRřízená, ale s ohledem na „nové a pokrokové trendy“ se toho zdržím. Kdo ví, třeba je NADRřízený pohlavím „bojová helikoptéra“. ;) :D :D

elkon

To záleží na tom, co je to za člověka. Někdy se nedává třeba nic. Není nutné lézt za každou cenu někomu do zadku.

Ametyst

Hrnek na kafe s nápisem BOSS.