hapiky

Co z toho, že zítra bude lépe, jestliže vždy, když se ráno probudím, je dnes. V čem je chyba?

Nejlepší odpověď
marci1

Jak se říká:„Lépe už bylo“. 🙂
Chyba ale není v ničem: „Lépe je pořád“ 🙂

Další odpovědi
Kepler

Nevěř sloganům, vždy jsou účelové. Čas je jednosměrná šipka a je to nepřetržitý řetězec příčin a následků, který máš aspoň částečně ve svých rukou. Ten, kdo věří, ten to líp přežije. Když se vzbudíš, řekni si „díky za každé nové ráno“. A tehdy budeš vědět, že dalšího rána si to můžeš říci zase.

zjentek

A š čeho vychází teorie, že zítra bude lépe?

A v čem je chyba? Nejlepší je naučit se všechno odkládat. Na to je třeba mít zkušenosti, vybudovat k tomu cvik, návyk a především vůli. Kdo to dokáže, nakonec poškodí svět nejméně.

Nehledat v nedostatku (především financí) pocit marnosti je hodně velká frajeřinka pro otrlé! (;

Kelt

Můžeš si říct, že zítra bude lépe, nebo , že zítra bude hůře. Zítra bude pršet a můžeš psát a přemýšlet pořád, co chceš. My žijeme přítomností, říkáme si, až tam bude, nebo až to budu mít, potom … Ale to je jen iluze, Hlavní je přítomnost. A toho je třeba využít.

Ametyst

Klidně buď hapiky každý den, je to fajn a zdravé. Vykašli se na citáty, když jsou stejně vždycky v jiném kontextu.

Kajoch

Bych se s tím moc netrápil.
Dum spiro spero…

annas