Rokio

Co vše nedokáže člověk, ale zvířata ano?

Je něco, co neumí homo sapiens sapiens, ale ostatní živočichové ano?

Nejlepší odpověď
cappuccino

Na to se zeptej na tom detskem webu!!:-)

Další odpovědi
JK2021

Takových věcí je, že by to vydalo na knihu…

paul1

Například psí věrnost.

Kelt

Ptáci umí létat, ryby plavou ve vodě, antilopy utíkají rychleji než běžec. Jakýkoliv rekord, které ho dosáhl člověk, je u zvířat běžná věc.

zjentek

Tak například fyzicky většině z nich vzdorovat, neboli ubránit se na remízu odfrknout si a dále si pokračovat po svým jako by se nechulelilo. 💁‍♂️

EKSOT123

Nedávno jsem ti radil, jak asijští Specnas trénují hlavu pomocí cihel. Teď mě napadlo, že bys mohl trénovat také spolu s nějakým beranem nebo klidně i s kozou (berany duc). Kromě blahodárného účinku na hlavu ti pak bude jasná i odpověď na tvůj dotaz.