SvingaJojo

Co ve vás vyvolá takováto SMS?

Ahoj všichni, je nutné, aby jsme se dnes v 15 hod sešli u administrativní budovy a prodiskutovali volbu zástupců.Neúčast bez omluvy bude chápána jako nezájem o spolupráci a tím podstupujete riziko, že nemusíte dostávat potřebné informace. Díky Ta a Ta

Nejlepší odpověď
kropitko

Pokud bych nevěděla přesně o co jde,tak bych byla asi zvědavá a šla tam,ale jak píše Miroslav,už je pozdě.

Další odpovědi
Miroslavst

Jseš-li zvědavá, tak tam jdi. Ale už je asi pozdě.
No a pokud jsi tam nebyla, zřejmě to moc důležité nebylo a stejně se to dozvíš. Já kolikrát na smsku příjdu až večer, protože neslyším že přišla.

Fallen Angel

já bych se na to vykašlala… jestli se v té věci nijak neangažujete už z dřívějška, tak je to nepodstatné…