Kelt

Co vás napadne, když se setkáte s výrazem NOVA?

Nova, nová, no va, je jedno, jak to čtete.
Nova – něco nového, skvělého atd- možnost a
no va , nejede , nefunguje (španělsky)

Nejlepší odpověď
gecco

něco jiného pro nerozhodného

Typ hvězdy…
A TV stanice, na kterou se nekoukám…
😉

Další odpovědi
anonym

něco jiného pro nerozhodného

Že je to ta nejhorší televize,která u nás vysílá.

Mirdas

něco jiného pro nerozhodného

Spojené to mám s jednou tv stanicí která chce za každou cenu strhnout na sebe pozornost a to i za cenu lidsky odporného vysílání lidského neštěstí!

anonym

něco jiného pro nerozhodného

Napadá mne, že TV NOVA je nejhorší ze stanic, protože nevysílá sovětské a ruské filmy, což se nelíbí i dalším. Viz další zdejší odpovědi.

anonym

něco jiného pro nerozhodného

Dříve to bylo označení pro hvězdu, nyní pro TV, která je nejhorší stanicī na zprávy.
Na některé filmy se nechá koukat (alespoň pro mně), ale zprávy má nejhorší.Zrovna tak řazení zpráv.
A ještě doplňuji.
NOVA je pro mně stanicí kde jsme za Železného zaplatili 10 miliard pokuty a který to tenkrát obhajoval, że to je jen 1000 korun na každého občana a to stát unese.
Čili každý z nás přispěl Železnému na jeho miliony.
A to je jeden zt ěch, který nám pomohl zadlužit republiku.A TAKÉ VOLENEC ZA ODS.

marci1

něco jiného pro nerozhodného

Nová hvězda. 🙂

Luxx

něco jiného pro nerozhodného

supernova

Zdroj: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Supernova

lexx

něco jiného pro nerozhodného

1.) mizerná TV stanice
2.) vývojová fáze hvězdy
3.) hudobná skupina z Liptova

ptáč

něco jiného pro nerozhodného

hovn@
http://necyklo­pedie.wikia.com/wi­ki/TV_Hovna
víc k tomu nemám co dodat