Avatar uživatele
Kepler

Která ze zdejších odpovědí vám nejvíc pomohla?

Myslím konkrétně, jako dobrá praktická rada a ne jako psychická podpora. Nemusíte jmenovat rádce.

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? marci1, klumprt před 2053 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
klumprt

Nevzpomínám si. Vlastně myslím, že jsem tu nikdy ani praktickou radu nehledal 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

Mně tady pomohly věechny praktické rady. Proč bych se tady taky jinak ptal, kdybych věděl, že zde mou otázku pouze psychicky podpoří a tečka… to bych byl hňup ;) ;D ;D

Ovšem nasnadě je další otázka- pomohla nám kam? ;)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Nielen niektoré odpovede, ale aj v diskusiách nájdete zrnká múdrosti a skúseností. Mnohé mi dokázali dať potrebnú informáciu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Tady? Žádná. Na praktickou věc jsem se zde ptal pouze jednou – https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/fixacni-material-flo-pak-v-mensim-mnozstvi, byla to má vůbec první otázka zde na odpovědích. Nikdo mi neodpověděl, od té doby se raději ptám pouze na blbosti a odpovědi se mi vždy dostane.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Z nedávné doby si vzpomínám na otázku
o rychovarné konvici → u té mi pomohla zmínka o příkonu.

A určitě i některé odpovědi k PC.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

V mém případě šlo o docela dost praktických rad, převážně z oblasti techniky a domácnosti, páč jsem sice vzdělán, ale málo praktický. Dokonce jsem si sám na základě jednoho dotazu diagnostikoval závažnou oční vadu, o které jsem dosud neměl tušení. Oftalmolog potvrdil. Kdybych to neléčil, časem bych možná oslepl – degenerace makuly.

před 2053 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek