Kepler

Která ze zdejších odpovědí vám nejvíc pomohla?

Myslím konkrétně, jako dobrá praktická rada a ne jako psychická podpora. Nemusíte jmenovat rádce.

Nejlepší odpověď
klumprt

Nevzpomínám si. Vlastně myslím, že jsem tu nikdy ani praktickou radu nehledal 🙂

Další odpovědi
zjentek

Mně tady pomohly věechny praktické rady. Proč bych se tady taky jinak ptal, kdybych věděl, že zde mou otázku pouze psychicky podpoří a tečka… to bych byl hňup ;) ;D ;D

Ovšem nasnadě je další otázka- pomohla nám kam? ;)

led

Nielen niektoré odpovede, ale aj v diskusiách nájdete zrnká múdrosti a skúseností. Mnohé mi dokázali dať potrebnú informáciu.

Emefej

Tady? Žádná. Na praktickou věc jsem se zde ptal pouze jednou – https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/fixacni-material-flo-pak-v-mensim-mnozstvi, byla to má vůbec první otázka zde na odpovědích. Nikdo mi neodpověděl, od té doby se raději ptám pouze na blbosti a odpovědi se mi vždy dostane.

ivzez

Z nedávné doby si vzpomínám na otázku
o rychovarné konvici → u té mi pomohla zmínka o příkonu.

A určitě i některé odpovědi k PC.

Kepler

V mém případě šlo o docela dost praktických rad, převážně z oblasti techniky a domácnosti, páč jsem sice vzdělán, ale málo praktický. Dokonce jsem si sám na základě jednoho dotazu diagnostikoval závažnou oční vadu, o které jsem dosud neměl tušení. Oftalmolog potvrdil. Kdybych to neléčil, časem bych možná oslepl – degenerace makuly.