yuko

Co vás napadne, když se řekne 1. Itálie, 2. Ital, 3. Italka?

Treba vzpominka na krasnou dovolenou, Bufon, Sophia Loren

Nejlepší odpověď
dalid

Nadherne mesta plne pamiatok a dedinky s uzasnou atmosferou a prijemnymi ludmi. A este chuti a vone vsetkych tych kulinarskych dobrot a najlepsia zmrzlina na svete.

Další odpovědi
Kepler

Co ti na tom není jasné? 1. je název státu, případně způsob řešení konfliktu (létající talíře). 2. – občan Itálie, případně idol přiblblých samiček. 3. Občanka Itálie, která to všechno musí snášet…:-)

zjentek

Mafie, hromady odpadu v ulicích, cikáni a malí, slizcí chlapi s žaludem místo mozku.