Adula.57

Co vás napadne??

Dobrý den,
Do školy teď máme úkol, ve kterém máme vyfotit něco na téma stopa.
Jenže to má za úkol strašně moc lidí, a já bych to chtěla mít trochu originálnější než stopu ve sněhu atp., ale nic moc mě nenapadá, takže co vás napadá na slovo stopa?

Nejlepší odpověď
AlexaMasova

třeba stopa po pachateli.jestli mas lupu tak otiskni co nejviditelněji otisk tvého prstu zbliz si to lupou a to vyfot. nevím jestli to je lehký a těžký.

Další odpovědi
Drap

Stopa na asfaltu po brždění auta, stopa v blátě, stopa po člověku /černá skládka v přírodě, stopa po fanoušcích na sportovním stadionu, dalo by se toho najít mnoho.

arygnoc

tu máte napr. stopu – ryhu na gramofónovej platni (foto je úplne dole):

http://www.hi­finazory.cz/fo­rum/viewtopic­.php?f=36&t=11627
Doplňuji:
pokiaľ tú fotku máte urobiť vy, skúste zachytiť opalizovanie cd vo svetle (stopa – záznam).

inak stačí vyfotiť nejaký mokrý fľak – stopa po daždi.

štamgast

Tak stopa třeba ve smyslu kriminální stopa nebo stopa po nějaké osobnosti.
Doplňuji:
Velmi se mi líbí Drapův nápad se stopou po fanoušcích.

anonym

stopa zanechaná v srdci, na duši…

anonym

Není to náhodou samostatná práce a tvůj domácí úkol? Nestačilo by, aby ses podívala z okna a namáhala vlastní mozek?
Při pohledu na odpovědi mne zaráží, kdo všechno má do školy stejné zadání.

Luciet

nebo stopa barvy.
Zrovna mě napadlo, vyrýt obyčejnou tužkou na papír nějaký nápis (třeba STOPA) a vygumovat. Posypej skořicí, text se objeví. Vyfoť.

mosoj

Požádej „petra15“ ať ti zapůjčí bundu. Budeš mít stopu jako fík.
Doplňuji:
Takovou mít zaručeně nikdo nebude.