Avatar uživatele
Slezan

Co vám vyvstane na mysli, když se řekne Polsko?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? dudu před 4549 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
baghira

Mně vyvstane na mysli Polsko.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
janek66

Vzpomenu si na polský jazyk a na jeho jedno nešťastné slovo začínající na „š“ jež v polštině znamená hledat, u nás má bohužel jiný výraz, znamenající bohulibou činnost a v mládí než jsem zjistil jeho pravý výraz jsem s ním měl mnoho nedorozumění při mezinárodním srazu mládeže na Šumavě. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Pomelo74

Vzpomenu si na ty hnusné levné čokolády a jiné cukrovinky z Polska. :D
Ale jinak taky to slovo na š :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

Tržnice, krówki (to jsou bonbóny kdo to neví) wódka wyborowa a polski fiat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Zubr, jantar, severní može, bývalý papež a zlotý

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Velký slovanský národ, silně věřící a na svůj původ hrdí obyvatelé, vyšší úcta k ženám a ke starším lidem. Královské město Krakov a hrad Wawel s překrásnými gobelíny, Staré město a Sukenice. Také Osvětim a utrpení čišící dodnes z každého místa tohoto koncentráku. Vzpomenout však rovněž musím až přílišný obchodní duch Poláků a jejich častou nízkou smluvní i partnerskou spolehlivost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Sever republiky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Meropa

Mrtvý prezident a křesťané.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

trhy a náboženství a malý fiátci

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
HDMI

Polská vlajka.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Michálek1245

Pět let super života a pracovních zkušeností. Přes portál https://www.hit­praca.pl/praca/gdan­sk/ jsem našel práce Gdańsk a pět let jsem tam pracoval. Potřeboval jsem tenkrát utéct (ne od problémů, ale prostě toho bylo hodně) a tak mi to přišlo vhod. Našel jsem tam super zaměstnavatele, který mi poslední dva roky umožňoval docela dost home office, takže jsem byl více v Čechách než tam. A nakonec jsme se domluvili, že pro mě i pro něj bude lepší, když se rozejdeme. Ale do teď si občas voláme a posíláme přání k narozeninám. 😉

Nový příspěvek