kurec

Co vám přijde jako to nejtěžší na světě?

Nejlepší odpověď
zbyndo

Pozerať,ako niekto trpí, či zvieratko, či človek,a nevedieť mu pomôcť.Najtažšia je pre mňa bezmocnosť

Další odpovědi
Kepler

Umírání, když ještě nechceš.

Hufnágl

Život.

briketka10

Nemoc.

Kelt

Proč toho nenapíšeš více, abychom se aspoň trefili do tvého chápání a uvažování. Co je těžší kilo peří nebo kilo železa?. Je těžší angličtina nebo arabština? V první otázce se ptám na rozdíl hustot, ve druhé se ptám na obtížnost naučení se jazyků a někdy může být pro někoho těžké například pro mladého chlapce jenom oslovit dívku. Takže sto hlav sto názorů.

VeRe1983

Budit se do každého nového rána s vědomím, že jsem zatím pouze v polovině života. A taktéž vědomí, že většina způsobů sebevraždy je bolestivých a existuje jisté riziko přežití. Tohle je nejtěžší pro mě.

Ametyst

Smířit se s tím, že nám Instituce stále komplikují život jako na světě nikdy předtím, a být proti tomu bezmocní.