hanny 2

Co vám dokáže znechutit jídlo,na kterém si právě pochutnáváte?

A co uděláte?Přestanete jíst,znechuceně odejdete nebo to nějak překonáte?
Doplňuji:
ad Vlk z lesa – tak to máš můj velký obdiv,na to se nedívám ani omylem
NIKDY!!!

Nejlepší odpověď
badisko

jiná možnost

zatim nic… ale pro jistotu nebudu cist odpovedi …nize napsane…protoze prave vecerim …a nekteri lide tady …to umi podat velice barvite…

Další odpovědi
Drap

jiná možnost

Když si pochutnávám tak nic.Možná jen kdyby začala válka

anonym

jiná možnost

Doplňuji:
Mně jídlo neznechutí vůbec nic a nikdo. Dokonce jsem se dívávala na Faktor strachu zrovna při obědě.

Rocker

jiná možnost

Doplňuji:
Dobré jídlo mi nikdo a nic neznechutí.

briketka10

jiná možnost

nic vážně vůbec nic :D
Doplňuji:
né kecám jednou jsem si koupila dva větrníky a v jednom
byla zapečená žvejkačka, táhla se, jak z těsta i z krému
a já se s takovou chutí zakousla to jsem se pěkně naštvala
a jela oba vrátit !!
někdy si na to vzpomenu :D

anonym

jiná možnost

Říká se:dobré prase všechno spase a tak jedině,co by mi jídlo znechutilo je pohled na člověka,který má nudli u nosu a ve vousech.

Arya1

jiná možnost

Doplňuji:
Popravdě nic. Pokuď mi jídlo opravdu chutná, tak mi jej nejspíše nic neznechutí. ☻

everest

nevhodné řeči při jídle

pizlicka

jiná možnost

neco co nema v jidle co delat,ale reci nekoho vubec ne,neni nikdo,kdo by mne pri jidle provokoval.mam ohleduplne lidi okolo sebe asi.

Wang

jiná možnost

Doplňuji:
Snad jen, když si někdo brzy zapálí.. (nějakej silnej tabák)

panxnotdead

vlas v čemkoliv

chachar1922

vlas v čemkoliv

Doplňuji:
Jedině ten vlas, to bych asi nesnesla.

Terez_ka

vlas v čemkoliv

Natty*

vlas v čemkoliv

Doplňuji:
Když najdu v jídle vlas, tak se toho už ani nedotknu!!!

anonym

jiná možnost

Když někdo mlaská. Myslím tím člověka, ne prase. Na to je spíš radost pohledět, jak mu chutná.

Kamionacka09

jiná možnost

Taky vubec nic..

hanulka11

vlas v čemkoliv

Doplňuji:
to jídlo odložím i kyby bylo sebechutnější

Putra

vlas v čemkoliv

krum

vlas v čemkoliv