zjentek

Co uděláte, když nemáte lžičku, dojíte sousto salátu posledním kouskem rohlíku a v kelímku od salátu Vám ještě zůstane?

;O
https://www.go­ogle.cz/search?q=var­mu%C5%BEa+pochou­tkov%C3%BD&rls=com­.microsoft:cs-CZ:IE-Address&tbm=is­ch&tbo=u&source=u­niv&sa=X&ved=0a­hUKEwiOsYPrhv3KAh­VJPxQKHWWVBaUQ­sAQIQg&biw=1280&b­ih=930

sesednizvola- no, jasně, otázka- co tedy uděláš? ;)

Nejlepší odpověď
klumprt

Velice nepříjemná situace. Snažím se jí předcházet rozumným hospodařením s pečivem v průběhu konzumace salátu. Pokud k této situaci přesto dojde, nezbývá než použít prst. To by mě u srdce bolelo, kdybych měl lžičku salátu vyhodit.

Další odpovědi
anonym

Prst to jistí.

arachis

Pokud je to nízký kelímek,tak ho i vylížu. Ale doma, že jo. V parku bych to nedělala.

sesednizkola

Ne , dojim sousto salatu poslednim kouskem chleba.. Otazka?

No dojim to tim chlebem a poucim se z te zkusenosti. Od te chvile u sebe budu vzdy nosit rezervni lzicku, co kdybych na ten salat dostal chut znovu. Zatim se mi to ale tedy nestalo a tak na sve ponauceni stale cekam a chodim bez lzicky..

kodl67

Já si to vždycky propočítám,že na poslední rožek rohlíku mi vyjde poslední trocha salátu

Kelt

Kupuji si více pečiva a mám u sebe lžičku.

VeRe1983

Poklepem na dno obráceného, k ústům přitisknutého kelímku, se snažím zbytky salátu dopravit do úst. Kelímek různě promačkávám, abych přilepené kousky salátu vypudil od stěny.

Mimozemšťan

Vodstříhnu si z víčka kousek plastiku – ten použiju jako lžičku, páč mám na kapesním noži nůžky.

mojitek

.

kablik

hodím to do koše na odpadky, jednoduché, případně si koupím další salát i s rohlíkem…