Avatar uživatele
zjentek

Co uděláte, když nemáte lžičku, dojíte sousto salátu posledním kouskem rohlíku a v kelímku od salátu Vám ještě zůstane?

;O
https://www.go­ogle.cz/search?q=var­mu%C5%BEa+pochou­tkov%C3%BD&rls=com­.microsoft:cs-CZ:IE-Address&tbm=is­ch&tbo=u&source=u­niv&sa=X&ved=0a­hUKEwiOsYPrhv3KAh­VJPxQKHWWVBaUQ­sAQIQg&biw=1280&b­ih=930

sesednizvola- no, jasně, otázka- co tedy uděláš? ;)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Mimozemšťan před 2983 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
klumprt

Velice nepříjemná situace. Snažím se jí předcházet rozumným hospodařením s pečivem v průběhu konzumace salátu. Pokud k této situaci přesto dojde, nezbývá než použít prst. To by mě u srdce bolelo, kdybych měl lžičku salátu vyhodit.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Prst to jistí.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?gecco Nahlásit


Avatar uživatele
arachis

Pokud je to nízký kelímek,tak ho i vylížu. Ale doma, že jo. V parku bych to nedělala.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sesednizkola

Ne , dojim sousto salatu poslednim kouskem chleba.. Otazka?

No dojim to tim chlebem a poucim se z te zkusenosti. Od te chvile u sebe budu vzdy nosit rezervni lzicku, co kdybych na ten salat dostal chut znovu. Zatim se mi to ale tedy nestalo a tak na sve ponauceni stale cekam a chodim bez lzicky..

Upravil/a: sesednizkola

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kodl67

Já si to vždycky propočítám,že na poslední rožek rohlíku mi vyjde poslední trocha salátu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Kupuji si více pečiva a mám u sebe lžičku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
VeRe1983

Poklepem na dno obráceného, k ústům přitisknutého kelímku, se snažím zbytky salátu dopravit do úst. Kelímek různě promačkávám, abych přilepené kousky salátu vypudil od stěny.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mimozemšťan

Vodstříhnu si z víčka kousek plastiku – ten použiju jako lžičku, páč mám na kapesním noži nůžky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

.

Upravil/a: mojitek

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kablik

hodím to do koše na odpadky, jednoduché, případně si koupím další salát i s rohlíkem…

před 2983 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek