Kelt

Co udělat se starými pokojovými teploměry?

Dcera dělala pořádek a našla staré plastové pokojové teploměry s modrou náplní. Teploměry jsou z roku 1990 a teď jsme je našli. Asi by se měli nějak ekologicky zlikvidovat, nebo někam dát? Poradíte? Děkuji.

Nejlepší odpověď
Edison

To jsou lihový. Nejnebezpečnější je na nich ten plast.

Další odpovědi
Ma007

Před vánoci jsem taky našel pár drobotin, co už používat nemíním, a co mi doma zabíraly místo a lapaly prach. Takže: http://www.da­rujizaodvoz.cz

Poctivě tam popiš stav, a do inzerátu klidně připiš něco ve smyslu „Tabulka čokolády potěší“. Kategorií tam mají mraky. Jen možná předem ještě vytvoř nějakou tabulku, kam si budeš zapisovat, kdo volal první, kdy si pro to dojde, kam a podobně. Když jsem vyklízel nějaké starší věci od počítačů, tak mi během minuty po schválení inzerátů volalo dalších 6 lidí.