Matty.98

Co udělat,když mi křeček stále kouše klec a to má kolečko a další věci na hraní?

Nejlepší odpověď
dougie

My máme dva křečky:
Jeden křeček kterej má klec za 900 kč s tunelem,domečkem a s velkým prostorem tu klec kouše.
A ten druhý má malinkou klec s kolečkem a každý večer se na tom kolečku točí ale né tak jak má.Prostě se snaží vylést nahoru a je celou noc v klidu.
Prostě to nechápu,proto jsem jim koupila kouli do který je zavřu a mohou si chodit po pokoji:)

Další odpovědi
hanulka11

My měli morče a taky to dělalo, ale ono bylo zvyklé- my jsme ho pouštěli. Jakmile jsem klec zavřela tak ji kousal dokud jsem dvířka neotevřela a pak byl spokojen i když třeba zůstal v kleci …ale ten pocit, že není uzavřený mu asi vyhovoval.

sejtanka

Náš křeček je stejně praštěný jako váš,brousí si zuby,my mu tam dali na kousání kousek tvrdého dřeva.

atriplex

Křeček je hlodavec, takže kousání je mu vlastní. Dělá to z těchto důvodů:

  1. chce ven
  2. nudí se
  3. potřebuje si obrousit zuby a nic lepšího není v dosahu
  4. křeček je od přírody cholerik, takže si takto může vybíjet energii
  5. špatným chovem se zbláznil a neví co dělá

S určitou intenzitou kousání se musíte smířit.