bolak

Co to znamená, když vo mně holka řekne že sem vošklivej jak hypermangan?

Nejlepší odpověď
Lakeysha

To znamená, že bys aspoň na internetu měl využít vizuální anonymity a nechlubit se tim:-D

Další odpovědi
Reuef

roztog hypermanganu se pouziva k dezinfekci – a casto se v nem maceji hnisava zraneni tak mozna proto…nebo podle barvy – je takovej fialovej :)
Doplňuji:
*roztok

Syd

Že ty seš ošklivej a ona (nebo se aspoň snaží bejt) vtipná

anonym

Že je pravdomluvná.

Kohut57

Já bych z toho soudil, že jsi poďobaný a máš jizvy. Ale správný chlap nemá být vymazlený, pak je z něj ve stáří bába , jako Alan Delon. Tak si z toho nic nedělej, důležitý je být vtipný.
Doplňuji:
Samozřejmě Alain Delon, ale přidám další , třeba Vaculíka. Naopak třeba z takového Vydry se vybarvil pohledný chlap. Správný chlap má vypadat třeba jako Hartl nebo Heřmánek.

Jose1f

To znamená, že tě vzala na vědomí. A to je lepší,než kdyby šla kolem s nosem nahoru a neřekla nic. Můžeš na to reagovat, odpovědět jakoukoli pitomost. Je-li to holka inteligentní, zkus říci: „U vrchnosti je lépe je být zapsán špatně, než vůbec.“ Je-li jednodušší, tak jí to hned vrať: „A ty jsi ošklivá jako trestní oznámení.“ Atd. Navážete rozhovor a pozvání na rande přijde samo sebou. Buď fit!