bobrik

Co to znamená, když se řekne " vlastenec" Jsi vlastenec?

Nejlepší odpověď
Drap

zde :
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Vlas­tenec

Další odpovědi
anonym

Bobriku, stačilo zlehka „polechtat“ šedou lištu. Je to holka chytrá a v tomto směru ukecaná, jako málokdy.
Doplňuji:
Ano, jsem vlastenka. V poslední době sice vážně přemýšlím o tom, zda je to ještě stále normální stav, cítit se být hrdá na to, kde žiju. Ale tuto zemi ráda mám. Její politiky ani omylem.

Kura

Jsi vlastenec ? Tzn., ze se te tazatel pta, jestli jsi patriot, jestli by jsi za nasi republiku treba i bojoval.