Killerko

Čo to znamená,ak vám niekto povie,že ste stretli capa?

Nejlepší odpověď
annas

Není jasné, zda vám jde o pochopení slovenské věty nebo o odpověď na otázku, která připouští víc možností.

Cap = v češtině – nářeční slovo pro pojmenování kozla.
Mohli jsem tedy potkat:

1. zvíře – kozla, 2. muže – záletníka (přeneseně), 3.¨někde v divadle třeba kozla = čerta (přeneseně) atd.
:

Další odpovědi
marci1

Tak to jsme potkali asi kozla.

anonym

To znamená, že někdo smrdí. Tys neviděl „Slovácko sa nesúdi“? Tam to blo stokrát-smrí ako cap…
Doplňuji:
No jo, kozel, slovensky cap 🙂