Marty Koller

Co to znamená, když vás holka s úsměvem pozdraví a zeptá se vás, jestli máte nějakou holku a jestli můžete být přátelé?

Takový příběh když se potkáte s holkou ona vás pozdraví zeptá se vás jestli máte nějakou holku a jestli můžete být přátelé, při komunikaci se hodně usmívá a pár dní se vám hodně věnuje, když s ní komunikujete, a někdo z její kamarádek se před ní a před vámi jí zeptá, jestli by šla s vámi na rande, ona sdělí, že nepůjde, směje se a červená se, všichni lidé říkají, že vás miluje, co to znamená? Je pravda, že to může a taky nemusí být láska?

Odpovědi
Justin1

Viděl bych to asi tak, že se jí líbíš, ale ještě není rozhodnutá, jestli o tebe má zájem. Pokud ostatní říkají, že tě miluje, tak bych to bral s rezervou, je to předčasné. Stejně tak je předčasné, aby potvrzovala, že s tebou půjde na rande, tak zatím říká, že ne.

quentos

To je tedy dotaz: „Je pravda, že to může a taky nemusí být láska?“
Ano, je to pravda, ona totiž taky žádná jiná možnost než tyto dvě není.

dubraro

Krutý žert, šije na tebe boudu a pak se ti vysměje.

led

Čo máte proti „zlatokopkám“?

PS.
otázka je len pre mužov alebo máte na mysli aj obrátené garde otázka pre ženy:
„vás kluk s úsměvem pozdraví a zeptá se vás, jestli máte nějakého kluka a jestli můžete být přátelé…“? …ďakujem, ani tak nemám záujem

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Justin1

dubraro: Možné to je – hlavně v případě, pokud to je puberťačka. Z dob svého dospívání si pamatuju, že některé puberťačky braly navazování vztahů s klukem asi takto: „Dělám to pro svoje pobavení a nejvíc se pobavím tím, že si z něj udělám srandu a znemožním ho.“ Přitom to může napáchat škody. Co když se kluk po této zkušenosti ještě dlouho bude bát navázat vztah s holkou a důvěřovat jí, po celé svoje mládí žádný vztah nezažije a velký kus života spotřebuje na to, že řeší, jak z toho ven? Trochu drahá sranda, ne?