Funna

a proč se ptáš znovu, když už víš co to je…
Doplňuji:
a jestli jen proto, že ti to pořád někdo maže, tak vytrvej…já jsem jednu „nezávadnou“ otázku pokládala asi 15×…pak to někoho přestalo bavit, ji stále odesílat ke smazání .-)

Další odpovědi
beer

Pokus se jedná o nález z ČR nebo SR, půjde o jeden z druhů řádu hadovkotvarých.

Tipuji květnatec Archerův, nebo hadovku.
Viz obrázky a popisy v odkazu, sekci Poslední zpracované profily : http://www.bi­olib.cz/cz/ta­xon/id59613/

gecco

Hele, Ptáči, zřejmě někomu tvé dotazy extrémně vadí.
Nevím proč, domací úkol nepřipomínají, nevytváří ani nějakou otázkovou přeplněnost, jestli ty tady někomu nevadíš?

ptáč

Možné to je, žena to nebude. Mrzí mě moje ztracené kliknutí označení odpovědi jako užitečné. Tak hezký večer.

Funna

a co ti brání mi dát „užitečnou odpoveď“ znovu .-))