Lgee

Co to je za pocit?

Aspoň jedna otázka která by mi k něčemu byla, ale nevím jak to popsat, občas mám divný pocit třeba zavřu oči rychle je otevřu, ale pak mám takový divný pocit ale nevím co je ti za pocit, není mi špatně ale je mi po tom divně. Vím že na to nikdo neví odpovědět, ale jestli někdo nemá něco podobného.

Odpovědi
Danina65

Bohužel, na nejasně definovanou otázku se nedá jasně odpovědět. Zkus lépe definovat, možná vím, o čem mluvíš.

Drap

Já nic podobného nemám.

Kelt

Pokud máš otevřené oči, funguje mozek v beta stavu, když je zavřeš dostáváš se do alfa stavu, stav při usínání a probouzení. Začíná být aktivní pravá hemisféra, zatímco při bdění je to levá hemisféra. Levá hemisféra pracuje s jazykem, slovy, pravá hemisféra pracuje s obrazy. Náhlý přechod způsobený rychlým otevřením očí, je pro mozek asi totéž , co pro potápěče prudké vynoření, bez přechodu v tlakové komoře.

Smackdown

Aby z tebe nebyl časem epileptik.