Avatar uživatele
robosobo

Je to jen pocit,nebo sem už nechodí moc lidí??

Mám takový divný pocit,že sem už nechodí tolik lidí jako před půl rokem.Vy také?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? dudu před 4688 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dudu

Milá robosobo, soudím-li podle sebe a svých pocitů pak věz, že na tyto stránky „chodí“ i nadále mnoho účastníků. Ale nechtějí-li býti stejně jako moje maličkost, docela hrubým způsobem káráni zato, že stále mentorují, kohosi kritizují a vůbec se chovají přemoudřele, pak raději jen čtou jednotlivé příspěvky, někdy poradí, občas se zasmějí, ale většinou jen mlčí a tiše úpí na jejich obsahem.
Budu zcela konkretní – máme čtyři vnoučata a z nich je mně nejmilejší naše patnáctileté potěšení. Ale když čtu dotaz její vrstevnice ohledně těch nejintimnějších sexuálních praktik, pak nevím zda-li se smát nebo hořce plakat. Mlčím, trpím a jen si v duchu memoruji kdeže jsem se ocitl a kam vlastně společně kráčíme.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Terryle

Je fakt, že už sem nechodí pár lidí, kteří byli hodně aktivní. Takže to možná vypadá, že je tu klidněji. Jestli je lidí fakt míň – to těžko říct. Každopádně se to znatelně obměnilo…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
www

Ano, občas mně chybí některé dobré a vtipné odpovědi. To jsou mmj. ty již známé války mezi odpovídajícími. ☹ A je to škoda.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Lidi se mění,a nezapomeň,venku je krásně,začínají prázdniny,a dovolené.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek