Co to je,tady to?

Vypadá to tak,že zde burácejí testy pro 8. třídy ZŠ.Nic proti zdravé zvědavosti,jen houšť a větší kapky.

Nejlepší odpověď
annas

Bubco, chápu Vaši otázku správně? Nelíbí se Vám, že můžete i občas soutěžit? Třeba se tazatel s Vámi podělí o výhru, když se slova prosím a děkuji moc „nenosí“. Někdy mně to připadá, že si žáčci z nás dělají legraci, jindy nás zkoušejí, občas se jim nechce moc přemýšlet. Mají přece internet a ochotné jedince, kteří téměř vždy nějak poradí. Jo, jo. Za našich mladejch let bejval svět…

Další odpovědi
smugi

Tak alespoň si osvěžíme staré znalosti :)