Ušel ventil

Co to je hytlermarket?

viz – otázka orestez ---Jak u vás vnímáte nové holky za pokladnou v hytlermarketech, těší se na sebezapření, věří v zasloužené dobro?
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-u-vas-vnimate-nove-holky-za-pokladnou-v-hytlermarketech-tesi-se-na-sebezapreni-veri-v-zaslouzene-dobro

Odpovědi
luckykubrt

Tipnul bych si na obchod z nějaké 3. nebo 4. říše. Zajímalo by mně jestli nám Bůh nachystá taky nějaký Jahmarket. 🙂

Mc Merkurion

… vidíš, já si toho ani nevšiml, nějak člověk předpokládá, co tam asi bude za slovo … v tomto případě asi nepůjde o překlep (vzhledem k tématu otázky), asi to bude mít opravdu spojitost s třetí říší, jen dodržel pravidla češtiny, a napsal tvrdé „y“ …

autacek

Kdo ví, že by hypermarket u nás ve vlastnictví německých vlastníků vykořisťujících ve jménu 4. říše, nazvané EU, náš pracující, bídně placený lid?

marci1

Zřejmě se bude jednat o „zlidovělý“ název pro hypermarket. 🙂

dubraro

Zřejmě lidové označení hypermarketu s německými vlastníky.