R. Gurofi

Co to je fejk?

Nejlepší odpověď
quentos

psáno fake … z angl. napodobenina, falzifikát, filmový trik; též kýč

Další odpovědi
annas

V šarišsko-zemplínskom nářečí – fejk = smyk

Zdroj: http://www.moj­slovnik.sk/slo­vo/fejk

atriplex

V internetové fotografii se to používá třeba takto: Vezmete pornografickou fotku a v počítačovém programu vyměníte obličej původní slečny za obličej známé celebrity a pak takto změněnou fotku vydáváte jako pravou fotku celebrity.

fofbal

Tak to vim docela bezpečně( říkal jeden důstojník z Černých baronů) je fo Petr Fejk, bývalý řiditel ZOO Praha. Ale to je fakt