ParaLizzard

Co znamená „soustavně se připravovat na střední školu“?

Dobrý den, chci na brigádu, ale potřebuji být člověk, který se soustavně připravuje na střední školu. Na školu jsem přijat, ale ještě jsem na ni nenastoupil. Je to soustavné připravování?

Odpovědi
elkon

Soustavně-průběžně-stále.

Kepler

No, jestli máš mezery ze základní školy, přes prázdniny to už nedoženeš. Soustavně se připravovat znamená neflákat učení. Nemusíš ale mít bobky, ono tě to stejně donutí během studia na SŠ. Takže by nebylo na škodu ponechat si některé učebnice ze ZŠ.