terry

Co teď děláte, při pátečním večeru? Krom toho, že píšete odpovědi a otázky?

Doplňuji:
Alesh – to záleží na to, číma a jak si děláš dobře :D?
A…hanulko, proč bys měla bát hnusná? kdybych měla, také si pro ni skočím do mrazáku.

Já si pustila Dobu ledovou a z ledničky vytáhla bílý Sauvignon, pozdní sběr 🙂

Nejlepší odpověď
Alesh

Dělám si dobře 🙂 … chceš se přidat? 🙂

Další odpovědi
Illines

Ted jsem dorazila z venceni pejsku,dohaduji se s kocickou proc shodila takovy maly kvetinac s kaktusem? A pripravim vsem spolecne veceri.

hanulka11

Přiznám se – jsem hnusná …akorát jsem si sáhla do mrazáku pro zmrzku… no a co:D:D

Michal Kole

Píšu si v LibreOffice Calc kalendář na příští rok – prodávané mi nevyhovují
Koukám na zprávy v TV
Čtu zpravodajské servery – novinky, idnes, ihned, lidovky,ceske­noviny,ct24.cz

huxa

piju, natáčím ohňostroj, jdu pít :)

iceT

Dokoukala jsem animovaný film pro děti Astro-boy,jdu kukat na další animák Cesta na měsíc,pak nevím na co budu koukat a pak půjdu asi spát.Možná si uvařím krupici.

quentos

překládám… řekl jsem si, že překládanou knihu dorazím co nejdříve, původně jsem si vytýčil metu do konce tohoto roku, dnes je mi jasné, že to nestihnu, ale i tak již nechci budoucí české čtenáře amerického bestselleru zdržovat. Stačilo mi, že zdejší překladatelský mistr, který mě do svého umění kdysi zasvětil, se mého prvního oficiálně vydaného překladu nedožije :{(>

RyuzakiKate

Už nemíním lenivět a sháním všemožné materiály k seminárkám – listuju časopisy. Možná se pak i vrhnu na nějakou maturitní otázku nebo se pustím do čtení.

radce

Jedním okem koukám na pohádku v TV a popíjím rumíček 🙂

briketka10

koukám na Mrazíka a pak do sebe
naláduju salátek s klobáskou mňam..

registrovana

po včerejším propitém večeru ležím dneska doma, koukám na Mrazíka, piju čaj a trpím morální kocovinou z aktivit, které jsem dělala předešlou noc.

emm.kate

zpracovávám si maturitní otázky a piju k tomu vínko.. zajímavé, že čím víc ho piji, tím mi ta práce jde lehčeji..:)

Sůwa

Do teď jsem hrála čerstvě nainstalovanou hledačku Living Legends Ice Rose Coll.., ale už mi to nemyslí, tak jsem se přišla podívat na zajímavé odpovědi 🙂
S tou zmrzlinou to vůbec není špatný nápad, jdu na to…

hanny 2

Jen tak si sedím u PC,sluchátka na uších a poslouchám si písničky.Jsme s pejskem sami doma,za chvíli půjdeme venčit.

panxnotdead

Píšu si z holkama :D
Doplňuji:
*s… A ještě poslouchám hudbu, prostě pohoda.

honza19hk

Dnes jsem namontoval zrepasovaný motor zpátky do Tatry,takže jsem ještě zhruba před 20 minutami montoval kardany.

johana 56

I já jsem hnusná…právě jsem neodolala čerstvě ztuhlé domácí huspenině…pove­dla se.

hanulka11

mňam :D:D pochutnej si

johana 56

Díky,do rána bych to stejně nevydržela.

manon

No že se holky nestydíte!!
Takhle nám dělat chutě :)

johana 56

Stydím se a moc!Ostatní pracují,vzdělávají se a já jsem horší než mlsný kocour,který cítí šunku.