Natee

Co studovat, abych byla Psychologem?

Střední školu – gympl, a pak na Fylozofickou fakultu obor psychologie?

Nejlepší odpověď
quentos

tak ňák. Psychologie se dá studovat buď na FF, nebo na Fakultě sociálních věd/studií.
Pokud se rozhodneme pro první variantu, je dobré vědět, že filozofie se píše s oběma i měkkými.

Další odpovědi
Drap

Samozřejmě, střední školu – je téměř jedno jakou a potom psychologii

MadAnnie

Myslím, že gympl je v tomto případě nejlepší volbou. Budeš mít nejlepší přípravu na přijímačky na vysokou. V ČR není žádná střední se zaměřením na psychologii. Ale gympl tě připraví nejlíp. Pak samozřejmě už můžeš vybírat z mnoha vysokých, které se specializují na psychologii.