Co stálo za podivnými únosy v obci Lupany ve hře Polda (1998)?

Odpovědi
annas

Co stálo za podivnými únosy? Nápad vytvořit detektivní parodii.

"Jak vůbec Polda vznikl?

To bylo tak: kdysi dávno byli tři spolužáci a ti si jednoho dne řekli: „Uděláme hru!“ A jak řekli, tak učinili. Vylosovali si kdo bude kreslit, kdo bude programovat, kdo spát a pustili se do toho. Vývoj této hry trval 2 roky a vyžádal si také nemalé oběti. Uveďme například: 1 monitor, 1 základní deska, 1 grafická karta, 2 hard disky, několik myší, magnetofon a mnoho dalších. Budiž jim země lehká.

Ošklivé následky však hra zanechala především na tvůrcích samotných. Tři páry zničeých očí, několik hrbů a podvyživená těla v havarijním stavu jsou jen slabým odleskem těžké psychické újmy, jež je snadno rozpoznatelná na první pohled. Chtěli bychom věřit, že u nás stále ještě jdou vyrábět hry z nadšení a bez rozpočtů a že se tisíce hodin vložených do této hry vyplatí. "

http://www.pol­da5.cz/polda-1-informace.php