autacek

Co si vzít na sebe na operu?

Odpovědi
Kepler

Vím, že v dřívějších dobách se chodilo výhradně ve společenských šatech, ale dnes se chodí i v riflích, alespoň v Praze to tak je (bože jak hluboko člověk klesl). V každém případě slavnostnějším šatem nic nezkazíš, uměle potrhané džíny fakt nebrat. Už jako z úcty k autorovi a umělcům.

Drap

Už abys vyrazil, do Austrálie to máš z ruky.

ivzez

Společenský oblek.

Aida on Sydney Harbour:
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/image/b2d7f6683­50296d8ac649e7725e413c5