teufl

Co si vybavíte, když se řekne: mimozemšťan?

Mám mít hodinu angličtiny na již zmíněné téma. Na začátku bych ostatním chtěla nechat, aby si sami na toto téma přišli, proto jim chci ukázat několik obrázků, které souvisí s mimozemšťany nějak souvisí. Je to určené pro studenty septimy.
Mám už nějaký nástřel, ale potřebuju i jiné úhly pohledů.
Přidat.: Kruhy v obilí jsou poměrně jednoduché… chtělo by to spíš něco, nad čím budou muset chvilku dumat.

Nejlepší odpověď
briketka10

Vidím jen malého šedého mužíčka, který má
očička podobná našemu šnekovi / hlemýžďovi.

Další odpovědi
gecco

Zkus zapátrat v:

  • Oblasti 51
  • ET ExtraTerrestrial
  • Roswellu
  • Rosslynu
  • WoodHenge (fakt existuje, byl jsem tam…)

😉
Tááákovejch možností…
😉

zjentek

Sebe. ;(.

dubraro

Takový ten typický „šedivák“ – malý, hubený, s velkou hlavou a velkýma černýma očima.