Děda Louda

Co si teď počneme?

Inspekce zakázala a stáhla z prodeje máslové sušenky jisté firmy, protože neobsahují máslo. Jaký osud teď asi čeká čajové sušenky?

Nejlepší odpověď
tom004

Dobrá otázka,ale kdo vlastně ví jaký čaj do nich správně patří? 🙂

Další odpovědi
anonym

No, vtipálci, kdyby to nebylo o tom, že jsou to ne sušenky z čaje, ale naopak s určením, aby se k čaji podávaly, tak bych si hlavu lámala. Takhle doporučuji se jít na to vyspat. (Sahat mi na čajové pečivo! No to snad ne, to miluju od mala ať už máslové, nebo tukové.)
U máslových sušenek bych to máslo v jejich složení hledala. Pokud tam není, je něco skutečně špatně.

anonym

Čajové sušenky vem čert,ale co cikánská pečeně ?!

Kohut57

Já myslím, že to bude jako Tuzemák. Jenom mi nenapadá správný výraz. Budu dál přemýšlet.

lukyLuky

saplatit pokutu vyměnit vedeni a jdednat napravu zakazalito ve prospěch zakazniku

Dračice

Asi , že je taky zakážou. Možná že jsou k čaji

hanulka11

neboj oni něco vymyslej ,daj tam 3% másla a budou máslové